Електротехник

Няма описание

Основните дейности на “ЕЛБИ ЕЛЕКТРИК” ЕООД са проектиране и производство на ключове и контакти, ел. табла и осветителни тела.
„ЕЛБИ ЕЛЕКТРИК“ ЕООД търси кандидат за позицията:
гр. София, район Казичене
ОТГОВОРНОСТИ:
• Опроводяване на ел. табла по схема;
• Работа с машини и инструменти и следене за тяхната изправност;
• Изпълнение на необходимите мероприятия по здравословни и безопасни условия на труд;
ИЗИСКВАНИЯ:
• Техническа грамотност и организираност;
• Опит в работата с ръчни и електрически инструменти;
• Отговорност по изпълнението на поставените задачи;
• Умение за работа в екип;
За предимство ще се счита предишен опит в опроводяване на ел. табла и осветителни тела
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Фирмено обучение;
• Перспективна и динамична работа в екип;
• Лоялно отношение към служителите си;
• Възможности за професионално развитие;
• Постоянен трудов договор и осигуровки;
• Атрактивно възнаграждение, насърчаващо личните постижения и усърдие;
• Петдневна работна седмица;
• Ваучери за храна;
• Организиран служебен транспорт от / до метростанция "Интер Експо Център – Цариградско шосе".
Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените за интервю кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство