Електротехник 3-4 ст

Няма описание

I. ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1. Извършва диагностика, ремонтни и профилактични дейности по машините и съоръженията, както и по електрическата инсталация.
2. Поддръжка на датчици, сензори и контролери в машини и съоръжения.
3. Дава указания на длъжностните лица за правилното ползване на електрическите уреди.
4. Отчита вложените по поддържането и ремонта резервни части и материали.
II. НЕОБХОДИМИ КОМПЕТЕНЦИИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Разчитане на технически схеми и планове.
2. Подготвяне на електрическо оборудване за инсталация и въвеждане в експлоатация.
3. Познания за работа с различни видове измервателни уреди и работа с тях.
4. Познания за нормативните изисквания за безопасност на труда с електрически уреди и работа с противопожарни съоръжения.
III. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Образование: средно специално- Електротехника. 3-4 степен.
2. Друга квалификация: професионална подготовка за работа с противопожарни съоръжения.
3. Професионален опит: над 1 година трудов стаж по специалността.
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
1. Възможност да станете част от международна компания;
2. Отличен екип и подкрепяща работна среда;
3. Възможност за израстване в кариерата;

June 10th, 2022

Бургас

Ремонтни и Монтажни дейности