Младенов, Гьоков and Певецова-2002 logo

Електромонтьор

Монди е международна група за производство на опаковки и хартия,  с около 26 000 служители в производствени единици в 30 държави, разположени на четири континента. Тя обслужва пазари по целия свят. Основните производствени единици на Монди са разположени в централна Европа, Русия и Южна Африка. Историята на „Монди Стамболийски” ЕАД, най-големият производител на целулоза и хартия  в България, започва преди 70 години, когато се създава заводът през 1952 г. на брега на река Марица в град Стамболийски. Създаването на предприятието бележи началото на целулозно-хартиената индустрия като независим отрасъл в България. Днес заводът е най-големият потребител на технологична дървесина в България, използващ изцяло българска иглолистна дървесина като своя основна суровина. Това е напълно интегриран завод за производство на целулоза и хартия.

Mondi е водеща компания в световен мащаб в производството на хартия и опаковки, която предлага над 100.000 специално разработени иновативни решения, създадени да бъдат устойчиви по природа. В групата работят около 26.000 служители в повече от 100 производствени единици в над 30 държави. Производственото предприятие в гр. Стамболийски има повече от 70 години опит в производството на целулоза и хартия, като Ви предоставя вълнуващата възможност да се присъедините към нашия опитен екип на позицията:
Вашите отговорности
- Работи с различни видове инструменти, уреди, оборудване и техника;
- Извършва периодична и превантивна поддръжка;
- Извършва ежедневни ремонтни дейности и планирани ремонти;
- Участва в електрически превключвания;
- Изтегля кабели и монтира кабелни трасета;
- Изгражда заземителни инсталации;
- Извършва техническо обслужване, периодични прегледи и начална диагностика.
Вашият профил
- Средно електротехническо образование;
- Добри теоретични познания по електротехника;
- Основни умения за работа с ръчни ел. инструменти (уреди за измерване на ел. вериги, ток, напрежение, съпротивление и др.);
- Способност за разбиране и четене на документация (технически чертежи, ел. схеми, технологични схеми и др.);
- Използване на инструменти и специализирано оборудване (амперклещи, мултицет, мегаометър, инфрачервени термометри, уреди за фазна последователност);
- Познаване на релевантните общи изисквания на нормативната и подзаконовата уредба в областта на електротехниката;
- Желание за работа в непрекъсваем производствен процес (работа на смени).
Ние Ви предлагаме
- Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
- Въвеждаща програма, която да подпомогне успешното Ви интегриране в спецификата на процесите;
- Възможност за професионално обучение и развитие;
- Безплатен транспорт
- Безплатна храна
- Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.

June 10th, 2022

Стамболийски

Ремонтни и Монтажни дейности