Електромонтажник

Фирма "АРА Електрик" ЕООД е специализирана фирма в изграждането на вътрешносградни и промишлени електроинсталации и търси да назначим електрмонтажници - техници.
Ние предлагаме:
- добра работна среда и работа в екип
- възможност за кариерно и професионално развитие
- трудов договор на пълно работно време
- редовно и мотивиращо заплащане
Вашите задължения:
- изграждане на вътрешни електроинсталации, окабеляване, кабелни трасета, монтаж на осветителни тела, ключове, контакти, подвързване на машини и съоръжения;
- изграждане на заземителни инсталации
- изпълнение на електро табла - монтаж и подвързване;
- разчитане на ел. схеми и проекти ( препоръчително)
- поддържа високи стандарти на качество
- други дейности, произтичащи от длъжността и характера на фирмата;
Изисквания:
- Техническа грамотност:
- Опит в работата с ръчни и електрически инструменти;
- Желание и мотивация за работа;
- Способност за работа в екип;
- Лоялност, отговорност, точност и самодисциплина;
- Предишен опит на подобна позиция е предимство;
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си тук с актуална снимка. На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.
След разглеждане на вашите данни, одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство