ЕЛ. ЗАВАРЧИК ПРОИЗВОДСТВО

Няма описание

Радомир

Галко АД е традиционно производствено предприятие в гр. Радомир. Предмет на дейността са производство на метални конструкции и горещо поцинковане. В цеха за производство на метални конструкции търсим нов колега в една от бригадите, като работата е изключително в рамките на бригадата.
ЕЛ. ЗАВАРЧИК
ОТГОВОРНОСТИ :
- САМО ръчно електродъгово заваряване на изделия от черна стомана, съгласно спецификациите и чертежите.
- Заваряване на компоненти, използвайки ръчно заваръчно оборудване в различни позиции.
- Използване на лични предпазни средства и следене състоянието на всички съоръжения и параметри, гарантиращи безопасна работа;
- Да работи с машини, използвани в производствения процес, или да помага на машинните оператори.
- Да сглобява детайли съгласно инструкциите на бригадира.
- Да поддържа работното си място чисто и подредено и да използва с грижа и отговорност оборудването и съоръженията.
- Да проявява внимание към детайла и концентрация врху поставените задачи.
- Да спазва установения ред и трудова дициплина.
ИЗИСКВАНИЯ :
- Стаж като ел. заварчик е предимство;
- Умение за работа в екип, отговорност, лоялност и коректност;
- Добри познания в заваръчния процес и технология;
- Опит с електрически и ръчни инструменти (шублер, рулетки, ъгломери, ъглошлайф и др.)
- Документ за правоспособност по заваряване или сертификат ще се считат за предимство.
- Опит в производствено предприятие ще се счита за предимство.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА :
- Трудов договор на пълно работно време, сключен с ГАЛКО АД;
- Работно време от 7:45 до 16:45 с регламентирани почивки.
- Пет дневна работна седмица;
- Заплата - от 1800 лв.;
- Всяко изпълнено условие за предимство е бонус към стартовата заплата;
- Много добро и редовно заплащане;
- Ежемесечни бонуси за добре и качествено свършена работа;
- Годишна актуализация на възнаграждението.
За повече информация: на място в гр. Радомир, ул. Гарата № 1 или на тел.: 0877 967 763
Кандидатите могат да изпращат и CV чрез бутона "Кандидатствай по тази обява".
Ще се свържем само с кандидати отговарящи на описания профил.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Радомир

Производство