ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ УНИКА ЖИВОТ АД logo

EКСПЕРТ, ЗАСТРАХОВАНЕ (ЗДРАВНО ЗАСТРАХОВАНЕ)

ЗК „УНИКА” АД и ЗК „УНИКА Живот” АД са част от международната група „УНИКА” (UNIQA Group). УНИКА Груп е една от водещите застрахователни групи на основните си пазари в Австрия и Централна и Източна Европа. Над 20 000 служители и ексклузивни търговски партньори обслужват близо 10 милиона клиенти на УНИКА в 18 страни. УНИКА е втората по големина застрахователна група в Австрия с пазарен дял от над 21 процента. УНИКА е представена в 15 страни от региона на Централна и Източна Европа: България, Албания, Босна и Херцеговина, Косово, Македония, Полша, Румъния, Русия, Сърбия, Словакия, Унгария, Украйна, Хърватия, Черна Гора и Чешката Република. Освен това в състава на УНИКА Груп влизат и застрахователни компании от Италия, Швейцария и Лихтенщайн.

Ние сме УНИКА България и сме част от международната група „УНИКА” (UNIQA Group), която е една от водещите застрахователни групи на основните си пазари в Австрия и Централна и Източна Европа. Гордеем се с международните си стандарти на работа, подкрепата към иновации в сектора и екипа, без който не бихме могли да постигаме така успешно своите цели.
Ако Вие сте ориентиран/ а към постигане на високи резултати, притежавате клиентска култура и способност бързо и креативно да разрешавате възникналите казуси, то ние сме тук и очакваме Вашата кандидатура за позицията:
Oсновни задължения:
• Координира и съдейства за подготовка и провеждане на профилактични прегледи и изследвания на застраховани лица;
• Сканира профилактични карти и изследвания в електронния архив на Дружеството;
• Окомплектова и изпраща профилактични карти и резултати от изследвания на посредници, застраховани лица, служба по трудова медицина;
• Използва информационните системи на Дружеството за регистриране и обработване на претенции, съгласно установените правила и процедури;
• Провежда ежедневна комуникация с клиенти, посредници и други структурни звена на Дружеството;
• Изготвя отчети и анализи за различните административни дейности в звеното;
• Разглежда и взема окончателно решение по застрахователни претенции с лимит, съгласно Заповед;
• Подготвя одобрените плащания за отдел „Финансово-счетоводен“;
Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше образование степен бакалавър (висше медицинско или икономическо образование ще се счита за предимство;
• Професионален опит: опит в областта на застраховането е предимство ;
• Устно и писмено владеене на английски език ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност: MS Office, Internet, специализиран софтуер;
Ние предлагаме:
• Стимулиращо възнаграждение, обвързано с трудовото представяне;
• Безплатна здравна застраховка;
• Въвеждащо обучение и последващо в процеса на работа с подкрепата на екипа;
• Възможности за кариерно израстване и участие във вътрешни програми за развитие;
• Плаващо работно време и възможности за работа от разстояние;
• Топ локация, модерен офис и международни стандарти на работа;
• Страхотен екип и среда, подкрепяща иновациите и екипния дух.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата актуална автобиография. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности