ЕКСПЕРТ ПТО

„Евро Алианс Инженеринг” е строителна група, лидер в бранша с присъствие от две десетилетия. Компанията е териториално позиционирана основно в гр. София, Република България и чрез своите дъщерни дружества е специализирана в областта на подземното и геотехническо строителство. “Евро Алианс Инженеринг” е компания със солидно присъствие в България и традиционно в тунелното строителство в Европа, особено в Германия, Сърбия и Испания. Дружеството е предпочитан партньор, поради стриктното спазване на изискванията за високо качество и срочно изпълнение на договорните си отношения.

„Евро Алианс Инженеринг” АД е строителна група, лидер в бранша с присъствие от две десетилетия. Компанията е териториално позиционирана основно в гр. София, Република България и чрез своите дъщерни дружества е специализирана в областта на подземното и геотехническо строителство. „Евро Алианс Инженеринг” АД е компания със солидно присъствие в България и традиционно в тунелното строителство в Европа.
Дружеството е предпочитан партньор, в следствие на стриктното спазване на изискванията за високо качество и срочно изпълнение на договорните си отношения.

"Евро Алианс Инженеринг" ЕАД набира за реализацията на обектите си, служител на длъжност „Експерт ПТО “:

Задължения:

- Контролира сроковете, качеството и количеството на изпълнение на СМР на даден обект;
- Изготвя и актуализира графици;
- Изготвя договори с подизпълнители и доставчици и води бизнес кореспонденция с тях;
- Отчита извършените работи на обекта и изготвя месечни отчети и подробни количествени ведомости;
- Окомплектова документи за вложените материали по месеци за конкретен обект;
- Изготвя актове за скрити работи и други необходими документи съгласно Наредба 3;
- Остойностява количествени сметки и изготвя ценови анализи;
- Участва в работни срещи и оперативки;
- Поддържа техническата документация и вътрешнофирмени консултации;
- Оказва съдействие на колегите в отдела при необходимост.

Изискванията:
- Висше образование – дипломиран строителен инженер магистър /може и без опит/
- Познаване на законовите и подзаконови актове в областта на строителството;
- Опит в изготвянето на ценови анализи и остойностяване на количествени сметки;
- Компютърна грамотност и работа със специализиран софтуер – MS Project, Building Manager и Auto Cad и други;
- Добри организационни и комуникативни умения;

Ние предлагаме:
- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Много добро стимулиращо възнаграждение.
- Възможност да се присъедините към една от най-големите и бързо развиващите се български компании;

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности