Експерт продажби - Корпоративни клиенти

VIP Cash Solutions (ВИП Кеш Сълушънс ЕАД) е първата и най-голямата българска компания, специализирана в дейностите по охрана и транспорт на ценни пратки и товари, кеш мениджмънт и поддръжка на АТМ мрежа. Фирмата предоставя премиум ниво на обслужване и работи съгласно високи стандарти и утвърдени процедури.

Организацията ни постоянно разширява дейността си и следвайки динамичното развитие търсим нов колега, който да се присъедини към амбициозния ни екип на позицията „Експерт продажби - Корпоративни клиенти“. Позицията е по заместване за период от 1,5 година и в края на периода при възможност от страна на фирмата и разрастване на дейностите може да Ви бъде предложено да продължите на тази позиция.

Отговорности:

  • Представя организацията и предлаганите от нея услуги на потенциални клиенти.

  • Поддържа контакти с настоящи клиенти на компанията и разрешава възникнали проблеми.

  • Предлага нови услуги и решения на клиентите.

  • Изготвя оферти, води търговски преговори, подготвя и сключва договори с клиенти.

  • Изготвя периодични справки и отчети за извършената дейност.

  • Извършва анализ на пазара с цел намиране на нови методи и канали за продажба.

  • Поддържа и актуализира информация в клиентската база данни.

Изисквания:

  • Висше образование;

  • Минимум 3 години опит на подобна позиция в сферата на продажби и обслужване на корпоративни клиенти;

  • Инициативност и умения за екипна работа;

  • Аналитично мислене;

  • Отлични комуникативни и презентационни умения;

  • Умения за водене на преговори;

  • Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;

  • Много добра компютърна грамотност;

  • Шофьорска книжка

Нашето предложение:

  • Възможност за реализация и развитие в компания лидер на българския пазар;

  • Отлични условия за работа по високи стандарти в екип с доказани професионалисти;

  • Много добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

  • Допълнително здравно осигуряване;

  • Бюджет за автомобил и гориво;

  • Възможност за придобиване на карта за спорт;

  • Включване в обучения за развитие на професионални и личностни умения;

  • Преференциални условия и отстъпки от различни търговски обекти.

Ако смятате, че представената професионална възможност представлява интерес за Вас и вярвате, че отговаряте на изискванията за позицията, моля кандидатствайте, като изпратите актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат интервюирани.

Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на „ВИП Кеш Сълушънс“ ЕАД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана