ЗАД "Армеец" АД / Централно Управление logo

ЕКСПЕРТ ЛИКВИДАЦИЯ ЩЕТИ НА МПС

Няма описание

ЗАД "Армеец" търси за Дирекция "Застрахователни обезщетения"
Основни отговорности:
- Извършване на огледи (основни, допълнителни, контролни) на увредени МПС;
- Обработка на ликвидационни преписки;
- Изготвяне на експертни становища и експертизи;
- Водене на кореспонденция с клиенти, партньори и институции;
- Администриране на документи в информационните системи на Дружеството.
Изисквания:
- Образование - Висше техническо или икономическо образование;
- Опит на подобна позиция - минимум 3 години.
- Добра компютърна грамотност;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения и желание за екипна работа, лоялност и отговорност;
- Наблюдателност и внимание към детайлите.
Предложение на ЗАД „АРМЕЕЦ”
- Пълно работно време;
- Постоянна работа – договор със срок за изпитване за първите 6 месеца в полза на работодателя;
- Много добри условия за работа;
- Стимулиращо възнаграждение.
Уважаеми кандидати, ако позицията представлява интерес за Вас, моля, изпратете:
- Автобиография с актуална снимка;
- Копия от документите за придобита образователно-квалификационна степен;
Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД ,,Армеец", действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.
Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности