Експерт кредитиране на малки и средни предприятия, гр. Добрич

УниKредит Булбанк е част от УниКредит - една от най-големите европейски финансови групи с банкова дейност в 14 европейски страни, международно присъствие в 32 държави и над 150 000 служители. Банката обслужва над един милион граждани и домакинства, частни клиенти, малки и средни предприятия, големи местни и международни компании. УниКредит Булбанк притежава една от най-широките клонови мрежи в България с около 175 филиала и близо 3 800 служители. Ние сме номер едно на пазара в Корпоративно, Инвестиционно и Частно банкиране и сред основните банки в Банкиране за граждани и домакинства. Банката е печелила многобройни престижни награди за дейността си, а клиентската удовлетвореност е основният двигател на организацията. В основата на нашите ценности е почтеността като условие за устойчиво развитие и създаването на стойност за колегите, клиентите и доставчиците, инвеститорите и местните общности.

Всеки от нас търси най-доброто място за работа. Място, където идеите наистина имат значение. В УниКредит инвестираме в таланта. Осигуряваме приятелска и подкрепяща работна среда, в която личните ценности са важни и могат да предизвикат
промяна. Ценим баланса „работа – личен живот“. Тук всеки колега е личност и получава подкрепа да постига с ентусиазъм целите си, както в работата, така и извън нея. Сега можеш да си част от бъдещето, което да изградим заедно - в една
международна група, където разнообразието е ценност. Имаш шанс да реализираш мечтите си, да оставиш следа. Да правиш важните неща.

Основните отговорности за позицията са да:

  • Активно търси и привлича нови клиенти в сегмента малки и средни предприятия;

  • Обслужва експедитивно и компетентно клиентите от индивидуалния портфейл;

  • Отговаря и организира експедитивно и качествено обслужване на клиента в клоновата мрежа за всички продукти и услуги за микро и малки предприятия;

  • Познава и търгува пълната гама от банкови продукти за малки предприятия, предлагани от Банката, включително и в областта на кредитирането;

  • Осъществява контакти с клиенти от индивидуалния портфейл с оглед тяхното задържане, консултиране и търсене на решения на казуси, привлича нови клиенти;

  • Разработва план за работа с отделните клиенти от портфейла, като чрез предлагане на подходящи банкови продукти, увеличава дела на Банката в обслужването на клиента, с цел максимизиране на приходите;

  • Прави предложения за повишаване на качеството на обслужване на клиентите, информира за възникващи проблеми при обслужването им и съдейства при решаването на спорни въпроси и оплаквания, постъпващи от клиенти от индивидуалния портфейл;

  • Спазва вътрешнобанковите регулации, процедури и правила на Банката и нормативните изисквания по отношение на дейността като се стреми да намалява нивото на операционен риск в работата.

Подходящите кандидати имат:

  • Висше - икономическо образование, магистърска степен, друго подходящо;

  • 3 години опит в подобна област;

  • Основни познания на нормативната база - закони и подзаконови актове в областта на банковото дело и банковото счетоводство, основни познания за бизнес дейностите, познаване на вътрешните нормативни актове;

  • Познания по специализиран банков софтуер, Word и Excel;

  • Ползване на английски език;

  • Предприемчивост, умения за работа в екип, инициативност.

Детайли за кандидатстване:

  • Как да кандидатствате: Изпратeте актуална автобиография и мотивационно писмо. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си
на администратор, гарантира пълна защита.

Коледна Заплата

25 дни
отпуск

Кредити при преференциални условия

Допълнително здравно осигуряване и застраховка живот

Лятна
заплата

Отпуск за рождения ти ден

Почивни
станции

MultiSport/SportPass карти и обновени фитнес зали в централата ни

June 10th, 2022

Добрич

Търговия и Продажби