Експерт кредитиране и застраховане

Кеш Пойнт отваря врати през 2021 година с амбициозната цел да предостави на клиентите си напълно нова визия за комплексно финансово обслужване. В екипа си  разполага с опитни и висококвалифицирани специалисти с дългогодишен опит във финансовия сектор. Благодарение на това, Кеш Пойнт предлага на своите клиенти и служители най-добрите условия, коректно отношения и индивидуален подход към всеки.

Кеш Пойнт отваря врати през 2021 година с амбициозната цел да предостави на клиентите си напълно нова визия за комплексно финансово обслужване. В екипа си разполага с опитни и висококвалифицирани специалисти с дългогодишен опит във финансовия сектор. Благодарение на това, Кеш Пойнт предлага на своите клиенти и служители най-добрите условия, коректно отношения и индивидуален подход към всеки.
Кеш Пойнт е вашата нова точка за финансови услуги!
За нашите клиенти предоставяме комплексно финансово обслужване, включващо:
• Богато портфолио от обезпечени и необезпечени кредити;
• Сключване на всички видове застраховки;
• Платежни услуги и парични преводи
• Плащане на сметки.
В Кеш Пойнт ценим, обучаваме и развиваме служителите си ежедневно.
Нашите служители предоставят с усмивка качествено и професионално обслужване на клиентите ни благодарение на експертните обучения, организирани за тях и ежедневната подкрепа, която получават от мениджмънта.
Всеки стартиращ бизнес се нуждае от амбициозни, предприемчиви и обичащи предизвикателства хора. Присъедини се към нас, за да изградим заедно предпочитаните финансовите центрове на бъдещето.
Вашите отговорности ще бъдат:
• Активно привличане на клиенти;
• Консултиране и съдействие при избор на кредитен или застрахователен продукт;
• Управление на клиентски портфейл;
• Максимална прецизност при предлагане на финансовите услуги на компанията;
• Индивидуално отношение към всеки клиент.
Изисквания към кандидата:
• Опит в директни продажби;
• Високо ниво на комуникативни умения;
• Мотивация за постигане на високи резултати;
• Инициативност и проактивност;
• Желание за нови предизвикателства.
Ние прeдлагаме:
• Експертни въвеждащи и надграждащи обучения;
• Възможност да бъдете част от млад и динамичен екип;
• Кариерно развитие;
• Регулярно повишаване на квалификацията;
Станете част от нашия мотивиран и динамичен екип!
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби