БУЛЯРД КОРАБОСТРОИТЕЛНА ИНДУСТРИЯ ЕАД logo

ЕКСПЕРТ КОРАБОРЕМОНТ

„Булярд корабостроителна индустрия” ЕАД е частно акционерно дружество, основано на 26.03.2004 год. от ВОС. От месец май 2004 год. всички активи на бившата „Варненска корабостроителница” са придобити от „Булярд корабостроителна индустрия” ЕАД.През годините Дружеството е носило имената: „Кораловаг”, „Варненска пристанищна работилница”, КЗ „Георги Димитров”, „Варненска Корабостроителница” и сега – „Булярд корабостроителна индустрия” ЕАД.До настоящия момент са построени и влезли в експлоатация над 850 кораба за 27 собственици държави и плават по целия свят под флаговете на над 22 страни.

"БУЛЯРД КОРАБОСТРОИТЕЛНА ИНДУСТРИЯ" АД, част от Групата на "Индустриален холдинг България"АД, търси да назначи:
Задължения:
- Изготвя и анализира оферти за кораборемонт на различни плавателни съдове - цени, срок, условия на плащане и участва в договарянето;
- Събира и анализира ценова информация за пазара, доставчици и подизпълнители;
- Управлява процеса по съгласуване между заинтересуваните лица на промените между първоначалната оферта и допълнителните дейности;
- Отговаря за изготвянето и съгласуването с клиента на фактическия обем извършена работа с всички необходими документи;
- Извършва анализи за ремонта на кораба /стойност, срок , материали/
- Участва на срещи с представителите на Регистър и клиент за съгласуване и решаване на възникнали проблеми в процеса на кораборемонт
Изисквания:
- Висше техническо образование или икономическо с предимство-;КММ; КМТ;
- Добро ниво на английски език писмено и говоримо;
- Умение за работа в екип;
- Умения за вземане на решение;
- Лоялност към работодателя.
- Работа с EXCEL
Предимства:
- Владеене на друг език е предимство.
Ние предлагаме:
- Възможност за професионално развитие в голяма корпоративна структура с установени традиции;
- Обучение за придобиване на познания и умения свързани със спецификата на дейността;
- Динамична, интересна и предизвикателна работа
Месторабота: гр. Варна

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери