ЗАД "Армеец" АД / Централно Управление logo

Експерт-координатор

Няма описание

ЗАД "Армеец" обявява конкурс за длъжността "Експерт-координатор" /Технически сътрудник/, за дирекция "Застрахователни обезщетения"- Ликвидационен център Пловдив.
Основни отговорности:
- Завеждане и обработка на ликвидационни преписки;
- Приемане, изготвяне и координиране на документи;
- Обработка и администриране на данни в информационните системи на Дружеството;
- Обслужване на клиенти и посредници;
- Подпомагане работата на Главните експерти.
Изисквания към кандидатите:
- Отлична компютърна грамотност /предимство е ползването на Архимед/;
- Висше образование;
- Прецизност и точност при работа с данни и документи;
- Организираност и умение за подреждане на приоритети;
- Отлични комуникативни умения и желание за работа с клиенти;
- Лоялност и отговорност;
- Професионален опит в областта на застраховането е сериозно предимство.
Компанията предлага:
- Много добри условия на труд;
- Професионални обучения;
- Възможност за кариерно развитие и израстване във водеща застрахователна компания.
Необходими документи:
- Актуална автобиография;
- Кратко мотивационно писмо.
Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД ,,Армеец", действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.
Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности