Експерт Човешки Ресурси

Фирма МИЛКО ЕООД е с повече от 25-годишна история и с утвърдено име на пазара в сферата на производството и търговията на CNC металообработващи машини. През 2016 година компанията бе сред петте български компании, включени в доклада "1000 фирми, вдъхновяващи Европа" на Лондонската стокова борса. Компанията е с амбицията да се нареди сред най-добрите високотехнологични компании в бранша си с най-модерна производствена и обучителна база за своите клиенти и служители.

Фирма „МИЛКО“ ЕООД е един от основните доставчици на металообработващи машини в България, утвърдено име на пазара на металообработването и машиностроенето (стругове, фрези, преси, шлифовъчни машини). Предметът на дейност на компанията включва продажба и производство на ЦПУ металорежещи и металообработващи машини, производство на едрогабаритни детайли и машини по поръчка, както и специализирани обучения за работа с ЦПУ машини.
Във връзка с увеличаване на производствените мощности и стартиране на нови проекти търсим Експерт човешки ресурси
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организира и координира дейностите по подбор, наемане и въвеждане в работата на персонала;
- Ръководи процесите по администриране на трудовите правоотношения и изготвяне, актуализиране и поддържане на документация в областта на управление на ЧР.
- Участва в процесите свързани с развитие, повишаване на квалификацията и обучение на персонала;
- Разработва политики и процедури, свързани с оценяване на трудовото представяне, мотивиране и задържане на служителите;
- Управлява проекти, свързани с работата на отдела;
- Изготвя различни справки, доклади и анализи за нуждите на ръководството.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Подходящо висше образование;
- Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
- Отлична компютърна грамотност;
- Владеене на английски език - предимство;
- Много добро познаване на трудовото законодателство, както и добрите практики в областта на управление на човешки ресурси.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Конкурентно възнаграждение;
- Осигурен обяд;
- Покриване на транспортни разходи;
- Обучение и професионално развитие;
- Възможност за работа в успешна и перспективна компания сред позитивен и подкрепящ екип;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете автобиография. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите одобрени по документи.

June 10th, 2022

Асеновград

Административни, Офис и Бизнес дейности