ЕКСПЕРТ БИЗНЕС РАЗВИТИЕ

ФИНАСИТИ ЕАД е част от лизинговото подразделение на икономическата група на ЕВРОХОЛД БЪЛГАРИЯ АД. Компанията е част от лизинговия подхолдинг ЕВРОЛИЙЗ ГРУП ЕАД.

ФИНАСИТИ ЕАД е специализирана в предоставянето на финансови решения в условията на финансов лизинг за нови и употребявани автомобили за физически и юридически лица.

Ние вярваме, че всеки има нужда от подкрепа, когато взима решение за покупка на автомобил. За да избере не просто автомобил, а правилния, и да открие разумния начин за финансиране на покупката.

ФИНАСИТИ ЕАД търси да присъедини към своят екип:

ЕКСПЕРТ БИЗНЕС РАЗВИТИЕ за гр. Пловдив

Цели и отговорности на позицията:

  • Осъществяване на контакт с доставчици на нови и употребявани автомобили и популяризиране на услугите на компанията за гр. Пловдив и региона;

  • Разбиране и анализиране на нуждите на клиентите с цел осигуряване на положително изживяване на клиента при покупката на автомобил;

  • Административно обслужване на лизингови сделки – изготвяне на оферти, договори за финансов лизинг и придружаваща документация;

  • Посредничество, проследяване и координиране на етапите на лизинговата сделка с цел удовлетвореност на всички страни;

  • Последващо обслужване на активният портфейл от клиенти;

  • Изготвяне на справки, отчети и анализи, свързани с дейността и възможности за нейното подобряване;

Какво ценим в нашите служители:

  • Ангажираността, прецизността при изпълнението на поставените цели;

  • Отдадеността и вниманието към детайлите;

  • Генерирането на идеи;

  • Умението за работа в екип.

Какво смятаме, че е необходимо за тази позиция:

  • Висше икономическо образование;

  • Опит на подобна позиция – връзка с доставчици ще се счита за предимство

  • Ползване на английски език – писмено и говоримо;

  • Отлична компютърна грамотност;

  • Шофьорска книжка – категория B

Какво предлагаме ние:

  • Приятелска и дружелюбна атмосфера с млад екип;

  • Възможност за професионално развитие;

  • Отлични условия на труд ;

  • Възможност за работа от вкъщи;

  • Възнаграждение, съобразено с отговорностите на длъжността;

  •  Социален пакет

Ако описаната от нас позиция Ви харесва и смятате, че ще си бъдем взаимно полезни, моля, изпратете актуална автобиография, ще се радваме да се присъедините към нашия екип.

Благодарим Ви!

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при пълна конфиденциалност.

С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни, които ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора за тази позиция.

Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби