Експедитор стоки - Складов работник

Няма описание

Фирма "ДЕНИСЛАВ" ЕАД търси кандидат за позицията:
Задължения и отговорности:
• Участва активно и отговаря за издаване и приемане на стоки и амбалаж от склада, при товарене и разтоварване нa продукцията .
• Отговаря за навременното и точно товарене на продукцията;
• Отговаря за навременното и точно отразяване на складовите движения
• Извършва сортиране и групиране на заявките, съгласно изискванията на поръчките.
• Отговаря за съхраняването на идентификацията на готовата продукция - поддържане и подреждане на складовите площи.
• Провежда ежеседмични инвентаризации
• Умения за работа в екип, високо ниво на организираност, гъвкавост, прецизност; добри комуникативни умения, отговорност и коректност.
•Умение за работа в динамична среда.
Изисквания:
• Професионален опит в сферата на логистиката и оперативна дейност
• Опит в производствено предприятие е предимство;
• Умения за работа в екип;
• Умения за работа в динамична среда и спазване на крайни срокове;
• Опит със специализиран софтуер за складово управление е предимство;
Ние предлагаме :
Постоянна работа и сигурна ангажираност
Трудов договор и осигуровки
Работа на смени 2/2
Въвеждащо обучение
Покриване на пътни разходи
Мотивиращо възнаграждение и социални придобивки

June 10th, 2022

Белослав

Търговия и Продажби