ЕКСПЕДИТОР

Няма описание

Фирма с дългогодишен опит в производството и търговията с хранителни изделия обявява свободна позиция за длъжността ЕКСПЕДИТОР

Кандидатът трябва да е позитивна личност със следните качества:
-висока степен на отговорност и мотивираност;
-лоялност и коректност;
-комуникативност и умение за работа в колектив;
-организираност и предприемчивост;
-аналитично мислене;

ИЗИСКВАНИЯ:
-добра компютърна грамотност;
-организаторски умения;
-опит на подобна позиция ще се счита за предимство;

ОТГОВОРНОСТИ:
-следи наличностите в склада,прави прогнози за нуждите на търговската дейност и подава заявки към производството;
-ревизира наличностите в склада по количества и партиди;
-изпълнява подадените от клиенти заявки по обекти и транспортни линии;
-оформя търговски документи;
-организира експедирането на стоката по пласьори;
-организира дейности по отчет;
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ ВАС:
-динамична работа в млад и амбициозен колектив;
-трудов договор;
-отлични условия на труд
-високо ниво на заплащане, обвързано с постигнатите резултати;
КАНДИДАТСТВАНЕ:
-молба
-автобиография
-актуална снимка
Кандидатстването по тази обява,в случай че отговаряте на нашите изисквания става по електронен път, чрез подаване на пълен комплект- пълна автобиография,мотивационно писмо и актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Разглеждането на документите ще става при строга конфиденциалност според ЗЗЛД и защита достойнството на личността.

June 10th, 2022

Горна Оряховица

Търговия и Продажби