Доставчик на храна по домовете с личен автомобил

Няма описание

Във връзка с разширяването на дейността си, фирма за доставка на храна по домовете търси да назначи служител на длъжността „Доставчик на храна по домовете с личен автомобил“ на пълен и непълен работен ден.
Ние предлагаме:
- Граждански договор
- Работно време, според Вашите възможности и желания
- Фирмено обучение
- Отлично възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати. Посочената сума е за пълна заетост
- Възможност за развитие
Изисквания към кандидатите:
- Активна и динамична личност
- Сериозно отношение към работата
- Отлична комуникативност
- Търпение и умение за работа с хора, както и способност да се удовлетворяват изискванията на клиентите;
- Представителен външен вид
- Средно образование
- Добра ориентация в рамките на гр. Варна
- Чисто съдебно минало
Задължения:
- Да извършва доставка на храна по домовете за оказаното време спазвайки фирмените стандарти и начин на работа
- Да полага нужните грижи за личното си превозно средство
Предишен опит на същата или подобна длъжност ще се счита за предимство.
Отбелязаната сума като възнаграждение е при опция за пълен работен ден.
Ако в предложението ни оценявате предоставените възможности за изява и развитие и ако искате да бъдете част от млад и динамичен екип, моля изпратете актуална автобиография прикачена към нея снимка и мотивационно писмо като кликнеш върху бутона по-долу.
Ще разгледаме документите Ви конфиденциално и ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери