Домашна помощница | Домашен помощник

Няма описание

Основни функции и задължения
• 5 работни дни в седмицата, на трудов договор
• поддръжка на домашния уют и ред (почистване, пране, гладене)
• приготвяне на следобени закуски и заготовки
• грижи за деца - хранене, разходки, игри
• пазаруване по списък при необходимост
Изисквания към кандидата:
• предишен опит като домашна помощник/ца или детегледч/ка
• енергичен каднидат с желание за работа
• умения за организиране и разпределяне на ежедневни задачи
• с добра лична хигиена
• кандидати с добро владеене на чужд език(английски) и личен автомобил ще бъдат разглеждани с предимство
Ние предлагаме:
•коректни взаимоотношения
•мотивиращо възнаграждение
•възможност за покриване на траснпортни разходи
•празнични премии
Очакваме автобиография, актуална снимка и препоръка/и от предишни работодатели.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Сливен

Административни, Офис и Бизнес дейности