Домашна помощница / Домашен помощник

Историята на Артемис започва през 2005 година като в момента сме една от водещите фирми за производство на капачки за вино, алкохолни напитки и Bag in Box.Работим с широк географски периметър и сме насочили вниманието си към пазари, в които виждаме възможности за нови щастливи клиенти.Ще продължаваме да правим това което обичаме, оставайки верни на традицията, но и бдително ще следим иновациите и изискванията на пазара!

Основни отговорности:
- Почистване и поддръжка на дома;
- Подреждане, поддържане на реда;
- Поддръжка на дрехи, завеси, спалнo бельо, хавлии, покривки, др. – пране, подсушаване и гладене.
Изисквания:
- Висока организираност и отговорност при изпълнение на възложените задължения;
- Умения за поддръжка на отлична хигиена;
- Бързина и сръчност в изпълнение на отделните дейности;
- Внимание и отношение към всеки детайл в дома.
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор с "Артемис" ООД.
- Коректно и редовно заплащане. Пълно осигуряване върху реалното възнаграждение.
- Сигурност и стабилност.
Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита. Кандидатствайки за тази позиция, Вие доброволно предоставяте Вашите лични данни и ние ще ги съхраняваме и обработваме съобразно целите и сроковете на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Балчик

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм