ДОМАШЕН/НА ПОМОЩНИК/ЧКА

HR Агенция с 22 ГОДИШНА ИСТОРИЯ - „АПОГЕЯ от А до Я“ ООДПРЕДЛАГА ДЕЙНОСТИ БЕЗ АНАЛОГ В СФЕРАТА НА ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ: - ЕКСПЕРТЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ПОДБОР на КАДРИ- ИЗРАБОТВАНЕ на ИНДИВИДУАЛНИ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ПРОФИЛИ и - ЕКИПЕН ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ОДИТ - УНИКАЛНИ ТИЙМБИЛДИНГИ ЕКИПЪТ от ИНДУСТРИАЛНИ ПСИХОЛОЗИ на HR Company „АПОГЕЯ“ ИМА ПРИВИЛЕГИЯТА и УДОВОЛСТВИЕТО да РАБОТИ с ВОДЕЩИ БИЗНЕС ПАРТНЬОРИ

HR Агенция с 22 ГОДИШНА ИСТОРИЯ - „АПОГЕЯ от А до Я“ ООД
ПРЕДЛАГА ДЕЙНОСТИ БЕЗ АНАЛОГ В СФЕРАТА НА ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ:
- ЕКСПЕРТЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ПОДБОР на КАДРИ
- ИЗРАБОТВАНЕ на ИНДИВИДУАЛНИ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ПРОФИЛИ и
- ЕКИПЕН ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ОДИТ
- УНИКАЛНИ ТИЙМБИЛДИНГИ
ЕКИПЪТ от ИНДУСТРИАЛНИ ПСИХОЛОЗИ на HR Company „АПОГЕЯ“ ИМА ПРИВИЛЕГИЯТА и УДОВОЛСТВИЕТО да РАБОТИ с ВОДЕЩИ БИЗНЕС ПАРТНЬОРИ
Наш клиент търси да назначи
„ДОМАШЕН/НА ПОМОЩНИК/КА”
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КВАЛИФИКАЦИЯТА
1. Образование- Средно или Висше.
2. Много добри умения за работа с битова техника.
3. Отлично да познава предназначението и начинът на работа с почистващите препарати за паркет, мрамор, мебели, стъкла, санитария и т.н..
4. Да умее да подрежда дома.
5. Да може да глади перфектно дрехи от различни материи.
6. ПРЕДИШЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ОПИТ НА СЪЩАТА ИЛИ ПОДОБНА ДЛЪЖНОСТ В СТРАНАТА ИЛИ ЧУЖБИНА Е ПРЕДИМСТВО.
7. Активен шофьор е предимство.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ЛИЧНОСТТА
1. Да има ТРАЙНИ НАГЛАСИ за работа на подобна позиция.
2. Да предпочита сигурната и постоянна работа.
2. С добра лична хигиена.
3. Да има благ характер.
4. Дискретна, скромна с висока лична отговорност, личност.
5. Афинитет към създаване и поддържане на перфектна чистота и домашен уют.
6. Честност и Всеотдайност.
7. Да се разбира с домашните любимци.
8. Конфиденциалност.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1. Да се грижи за домакинска работа като:
- Цялостно почистване на голяма къща;
- Гладене;
- Готвене
2. Да спазва конфиденциалност във връзка с изпълняваната работа.
3. Да откликва с усмивка на конкретно възложените задачи, свързани със заеманата длъжност.
УСЛОВИЯ НА РАБОТА
1. АТРАКТИВНО, СТАРТОВО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ - от 1200.00 до 1500.00 лева, чиста сума за получаване.
2. Работа в приятна домашна среда.
3. ПОСТОЯНЕН ТРУДОВ ДОГОВОР и ОСИГУРОВКИ.
4. Редовно изплащане на трудовото възнаграждение.
5. ПЕТ ДНЕВНА работна седмица от ПОНЕДЕЛНИК до ПЕТЪК.
6. Редовна смяна с РАБОТНО ВРЕМЕ: от 8.00 ч. до 17.00 ч..
7. ПОВИШЕНИЕ НА ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕТО при отлично справяне със задълженията.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
1. Актуална Автобиография.
2. При възможност и Препоръки от бивши работодатели и/или семейства.
ЕКИПЪТ НА HR Фирма “АПОГЕЯ“ ГАРАНТИРА:
Конфиденциалност за Работодателя и Кандидатите за работа
Лиценз от МТСП, № 2448 - безсрочен
Удостоверение от Комисията за защита на личните данни, № 382221
Услугата е БЕЗПЛАТНА
НА ВСИЧКИ ПРОЧЕЛИ ТАЗИ ОБЯВА ЕКИПЪТ НА „АПОГЕЯ“ ПОЖЕЛАВА КРАСИВИ И УСПЕШНИ ДНИ!

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби