Домакин - поддръжка техник

Няма описание

Ваканционен Комплекс „Фичоза”, к.к. Прибой след кв. Галата търси да назначи домакин - поддръжка техник.
Основни задължения:
- Поддръжка на ваканционните къщи, стаите и общите части в комплекса;
- Своеременно отстраняване на възникнали неизправности;
- Да извършва довършителни работи по ремонта и поддръжката на сградния фонд и двора на комплекса;
- Да поддържа градината и двора на комплекса;
- Да спазва правилник за вътрешния ред и изискванията към изпълняваната длъжност.
Изисквания към кандидатите :
- Опит на същата или сходна позиция е предимство;
- Притежание на ел. познания;
- Познания по ВиК;
- Дърводелски умения;
- Комуникативност, дискретност;
Ние предлагаме:
- Редовна работа;
- Трудов договор и осигуровки;
- Редовно изплащане на трудовите възнаграждения;
- Добри условия на труд;
Ако проявявате интерес и сте подходящ за обявената позиция, моля, изпратете вашата автобиография.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм