Дизайнер-консултант

Няма описание

Дизайнер-консултант в шоурум за мебели:
Мебелна фабрика Хоми Дизайн търси за мострената си зала във Варна, мотивиран и отговорен дизайнер-проектант за обзавеждане на мебели по поръчка.
Изисквания и задължения:
- стремеж към удовлетворяване потребностите на клиента и усет към интериорния дизайн.
Кандидати, владеещи SketchUр и AutoCAD са с предимство.
Фирмата предлага:
- добри условия за работа;
- мотивиращо заплащане + бонуси, обвързани с личните резултати;
- възможност за развитие.
Ако профилът и уменията ви отговарят на изискванията, моля изпратете CV с актуална снимка и портфолио.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Фирмата ни се занимава с производство на качествени мебели по индивидуален проект. Ние извършваме цялостна услуга от вземането на размери до доставката и монтажа на мебелите. Фирмата се занимава с производство на кухни, спални, гардероби, антрета, тапицирани табли. Има собствен цех за боядисване, байцване и други видове обработка на мебелните детайли.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби