Диспонент - организатор международен транспорт с Английски или Испански език

Няма описание

Изисквания:
- Английски език или Испански език - писмено и говоримо
- Компютърни умения. Добри познания за работа с MS Excel
- Работа в екип
- Мого добра комуникативност
- Стаж като диспонент не е задължителен но се счита за сериозно предимство

Задължения:
- Планира, организира и контролира работата на шофьорите
- Анализира ежедневно местонахождението на автомобилите с цел постигане на оптимално управление на флота
- Контролира спазването на разпоредбите за труда и почивките на шофьорите и фирмените правила
- Указва съдействия на водачите при възникнали ситуации от техническо или каквото и да е друго естество.

Работата се състои в контактуване с клиенти и подизпълнители за уточняване на подробности. Организиране и проследяване на поетите заявки за транспорт.
Необходимо е познаване на транспортната документация, добра компютърна грамотност, комуникативност и желание за работа.

Фирмата предлага отлични условия за работа, атрактивно заплащане и възможност за професионално развитие.

Ако в нашето предложение сте открили своето работно място и бихте искали да се присъедините към екипа на „Трайков Транс” ООД, моля изпратете актуална автобиография придружена със снимка.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери