Юнимастърс Лоджистикс Ес Си Ес ЕООД logo

Диспонент

Няма описание

Ние, Юнимастърс Лоджистикс Ес Си Ес ЕООД, един от лидерите на българския пазар в предоставянето на комплексни логистични услуги и предпочитан партньор в осигуряването на иновативни решения в страната и чужбина, отправяме покана към компетентни и динамични личности, желаещи да се присъединят към екипа ни на позиция:

ДИСПОНЕНТ

Ref №: 2207LGDSP

Гр. Варна

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Организира за клиентите на компанията превоз на контейнеризирани товари по шосеен път като:

  • Отговаря на клиентски запитвания, консултира и изготвя оферти за тези услуги

  • Организира всички оперативни дейности по изпълнение на транспортните заявки, проследява движението на товарите и уведомява клиентите за статуса им

  • Разработва графици, транспортни схеми и маршрути, възлага задачи на шофьорите и следи за изпълнението им

  • Контролира работното време за шофиране, спазването на националните наредби и вътрешни правила на компанията

  • Следи за максимално ефективното и печелившо използване на собствения автопарк на компанията. При необходимост договаря и наема външен транспортен капацитет

  • Поддържа актуална информацията за сделките в оперативните системи на компанията

  • Координира изпълнението на услугите с останалите отдели в компанията

ИЗИСКВАНИЯ

  • Завършено средно или висше образование, за предпочитане в областта на транспорта

  • Опит в организирането на автомобилни превози минимум 2 години

  • Много добра компютърна грамотност – MS Office, работата със специализирани в транспорта е предимство

  • Познаване на законодателството в областта на превоза на товари по шосе

  • Отлични организаторски способности: планиране, поставяне на приоритети, спазване на срокове

  • Умения за договаряне на цени и условия за превоз

  • Развити умения за комуникация и работа в екип

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА

  • Динамична и предизвикателна работа в екип от отлични специалисти на голяма компания

  • Неповторима възможност за надграждане на познанията и опита и професионално развитие

  • Отлични условия на работа и възнаграждение, допълнителни социални придобивки

  • Осигурен служебен транспорт до МЛЦ Логикорп- Варна Запад

ОБУЧЕНИЕ И РАЗВИТИЕ

КАРИЕРНО ИЗРАСТВАНЕ

ПРИЯТЕЛСКА СРЕДА

ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗДРАВНО ОСИГУРЯВАНЕ

ЗОНА ЗА РЕЛАКС И ИГРИ

СПОРТНИ АКТИВНОСТИ

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби