Певецова, Количков and Чупетловска-2007 logo

Диспечер

Кънвиниънс АД с търговска марка ЕBAG е онлайн супермаркет, който изпълнява доставки на хранителни продукти в София, Перник, Пловдив и околни населени места повече от 5 години. Мисията на нашата компания е да създадем за хората преживяване от ново поколение, като им предоставим иновативна услуга и достъп до желаното разнообразие от качествена храна и по-добър живот. Нашата визия е да бъдем най-ориентираната към хората компания, която предоставя бързо, удобно и модерно решение, чрез силата на технологиите. Смели и амбициозни, готови за всяко следващо предизвикателство. Вярваме, че успехът зависи от нас, работим с енергия и в синергия. Нашите ценности са: - Тук сме, за да сме най-добрите на пазара. Постояно иновираме и променяме статуквото. - Водим се от данните и благодарение на тях правим непрекъснати подобрения, за да бъдем най-ориентираната към хората компания. - Предлагаме желано разнообразие от продукти с изключително качество, бърза, удобна и модерна услуга и персонализирано отношение към нашите клиенти, което ни отличава и прави лидер на пазара. - Постоянно създаваме нови или усъвършенствани решения и така правим старите излишни. - Поставяме клиента в центъра на нашата вселена. Правим и невъзможното, за да го удовлетворим. - Познаваме и разбираме нашите клиенти и отговаряме позитивно на техните нужди. Мислим за стойноста, която добавяме във всичко, което създаваме и така печелим висока оценка и доверие. - Успяваме заедно! - Наемаме най-добрите хора, защото ценим многообразието от таланти, перспективи, опит и амбиция. - Постоянното усъвършенстване е наша страст. Затова непрекъснато учим и се развиваме като личности и професионалисти. - Ние сме смели и не се страхуваме да вземаме решения. Имаме автономност, но носим отговорност за резултатите. - Ние сме отворени, открити, честни и уважителни един към друг. - Отнасяме се с необходимото внимание, грижа и отговорност към нашата работа и нейното отражение върху околната среда.

Кънвиниънс АД с търговска марка eBag е онлайн супермаркет, който изпълнява доставки на хранителни и нехранителни продукти в София, Перник, Пловдив и околните населени места повече от 6 години.

Кои сме ние?
Ние правим пазаруването на качествена храна лесно и удобно, за да могат нашите клиенти да се фокусират върху истински важните неща. Вдъхновяваме все повече хора за по-добър живот, използвайки силата на технологиите, като предоставяме лесен достъп до истинска и здравословна храна.

С разширяване на дейността на компанията търсим мотивиран колега на длъжността ДИСПЕЧЕР

Отговорности

  • Планира и подготвя своевременното и качествено изпълнение на доставките на клиентски поръчки до крайните клиенти при оптимални разходи

  • Постига зададените количествени и качествени цели

  • Осигурява оптималното използване на всички налични ресурси и транспортни средства, координира работата със звената по веригата на доставка

  • Разрешава текущи проблеми, които възникват в процеса на работата

  • Проследява цялостния транспортен процес

  • Организира решаването на технически и транспортни проблеми по време на работа

  • Сътрудничи на куриерите при изпълнение на курсовете

  • Отговаря за навременната комуникация по време на работа и информираността на куриерите

  • Води диспечерска документация и изготвя отчети за работата

Изисквания

  • Опит при обслужване на процес по доставки до крайни клиенти

  • Готовност за работа на смени

  • Добра компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel)

  • Отлични комуникативни умения и аналитични способности

  • Отлични умения за планиране

  • Способност за работа в кратки срокове и динамична среда

  • Шофьорска книжка кат. B

Нашето предложение

  • Възможност да се присъедините към успешна и бързо-развиваща се компания

  • Млад и динамичен екип от професионалисти

  • Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера

  • Фирмени събития и тиймбилдинги

  • Възнаграждение за участие в програма „Доведи приятел“

  • Възможност за издаване на карта за спорт

  • Допълнително здравно осигуряване на преференциални цени

Всички кандидатури ще бъдат разгледани и одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, предоставени от кандидатите, за защитени по смисъла на ЗЗЛД и GDPR и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби