Директор качество

Историята на Артемис започва през 2005 година като в момента сме една от водещите фирми за производство на капачки за вино, алкохолни напитки и Bag in Box.Работим с широк географски периметър и сме насочили вниманието си към пазари, в които виждаме възможности за нови щастливи клиенти.Ще продължаваме да правим това което обичаме, оставайки верни на традицията, но и бдително ще следим иновациите и изискванията на пазара!

“Артемис” ООД e частна българо-гръцка компания, oриентирана в производството на широка гама продукти за винарската и хранително-вкусовата промишленост с традиции и утвърдени позиции на международнития пазар.
Във връзка с разрастване на дейността и разширяване на производството търсим да назначим мотивиран и отговорен Директор качество.
Задължения:
• Организира и ръководи дейността по контрола на качеството съгласно вътрешни работни инструкции и процедури
• Ръководи екип от инспектори по качеството
• Проверява за спазване на технологията на производство и изпозлваните суровини
• Изготвя и имплементира нови процедури и инструкции за управление на качеството
• Участва при тестване на нови суровини и материали
• Ръководи и анализира откритите несъответствия по време на производството
• Предприема корективни и превантивни действия при открити отклонения от установените изисквания за качество
• Участва при анализа на рекламации от клиенти. Събиране на данни от производството, проследимост, допълнителни проверки. Изготвя индивидуален Протокол по всяка рекламация
• Изготвя рекламации към доставчици
• Изготвя месечни доклади във връзка с постъпили рекламации от клиенти и несъответствия по време на производството
• Участва при одити от контролни органи, одити по сертификация или клиентски одити
• Взема решения и отсъжда при рекламации и вътрешни несъответствия
• Участва при поддържане на интегрираната система за управление на качеството.
Изисквания:
• Висше образование;
• Владеене на английски език
• Опит в производствено предприятие;
• Добра компютърна грамотност – MS Office, ERP System;
• Аналитично мислене;
• Умения за работа в екип;
• Познания по системите за качество ISO22000, BRC
Ние предлагаме:
• Възможност да се развивате и израствате в компания с високи стандарти на работа и международен пазар
• Коректно и редовно заплащане
• Социален пакет
• Отлични условия на труд
• Обучение и развитие.
• Сигурност и стабилност.

June 10th, 2022

Шумен

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм