Брокер недвижими имоти с немски език

Няма описание

Агенция за недвижими имоти "Болгария Дом" търси да наеме подходящ човек за позиция "Брокер недвижими имоти" с немски език!
Компанията работи успешно на пазара от 2008 година!
Предлагаме голяма база на продавачи и купувачи!
Търсим мотивирани хора с желание за високи доходи!
Ние Ви предлагаме:
- Твърда заплата плюс процент от сделки
- Служебен телефон
- Лаптоп
- Служебен втомобил
Изисквания:
- Владеене на немски език (английски ще се счита за голямо предимство);
- Шофьорска книжка;
- Компютърна грамотност;
- Желание за успешно професионално развитие в сферата на недвижимите имоти.
Задължения
- Работа с клиентите по време на целия процес на покупко-продажба;
- Организация и провеждане на огледи;
- Водене кореспонденция;
- Съпровождане на всяка сделка и контрол върху документацията;
- Поддържане на добри отношения със съществуващи клиенти и привличането на нови;
- Събиране на нови оферти и комуникация с продавачи.

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти