Барман/ки

Няма описание

Фирма Астрея 91 ООД с предмет на дейност производство и търговия на сладкарски изделия, търси служители за позицията Барман за сладкарницата си в гр.Горна Оряховица, ул.Патриарх Евтимий №2А.
Изисквания:
• Умения за работа с клиенти;
• Умения за работа в екип;
• Комуникативност;
• Дисциплинираност, лоялност и отговорност;
• Със завършено минимум Средно образование;
• Работа на смени;
• Предишен опит в сферата на търговията с бързооборотни стоки не е задължителен, но ще се счита за предимство.
Вашите задължения:
• Посрещане и обслужване на клиенти в търговския обект;
• Информиране на клиентите за характеристиките, в това число състав, опаковка, цената и количеството на предлаганите продукти и стоки
• Аранжиране на продуктите и стоките на щандовете и витрините;
• Работа със специализиран софтуер и мобилно устройство;
• Работа с касов апарат;
• Отчитане на дневния оборот.
Ние Ви предлагаме:
• Работа в развиваща се компания;
• Постоянна заетост;
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Много добро възнаграждение;
Ако настоящата обява представлява интерес за Вас, моля изпратете ни:
• Актуална автобиография и снимка;
Изпратените от Вас данни са лични, по смисъла на Закона за защита на личните данни, чрез подаване на документите по електронен път, те се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Личните данни ще бъдат съхранявани и използвани само за целите на настоящата обява за работа. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Декларирам, че доброволно и информирано давам изричното си съгласие АСТРЕЯ 91 ООД да обработва личните ми данни чрез автоматизирани системи и/или на хартия с цел:
• Набиране, оценка и подбор на персонал за различните обекти и отдели на дружестовото.

June 10th, 2022

Горна Оряховица

Производство