БАРМАН/КА НА ПРОТЕИНОВ БАР

Спортен Клуб HAMMER FIT търси да назначи отговорни, позитивни и енергични хора за позицията БАРМАН / КА.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Консултиране на клиентите за предлаганите хранителни добавки
• Приготвяне на протеинови шейкове, фрешове, топли напитки и др.
• Изготвяне на заявки и зареждане на стока
• Поддържане на добрия вид на бара
ИЗИСКВАНИЯ:
• Комуникативност
• Енергичност
• Интерес към спорта
• Лъчезарен и отговорен човек
• Възможност за започване веднага.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работа в утвърдена българска фирма
• Въвеждащо фирмено обучение в задълженията, политиката и ценностите на компанията
• Дългосрочно сътрудничество с възможност за развитие
• Безплатно спортуване в най - добрия фитнес център
• Работа на смени по график
• Сключване на Трудов договор с фирма "ХАММЪР
КЪМПАНИ "ООД
Ако проявявате интерес - кандидатствайте с актуална автобиография и снимка.
Ще се свържем само с кандидати отговарящи на горе-посочените изисквания.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм