БАРМАН

Кафе-аперитив клуб търси да назначи към екипа си мотивиран, сръчен инициативен и отговорен човек за позиция "Барман".
Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в сферата на заведенията
Желание за работа
Мотивация за придобиване на нови умения
Отговорност, организираност и инициативност
Представителен външен вид;
Познаване и спазване на етикета за обслужване;
Високо ниво на комуникативни умения;
Енергичност и организираност;
Сръчност и бързина;
Способност за самостоятелна работа и работа в екип;
Владеене на Английски език е предимство.
Основни изисквания и отговорности към кандидатите:
Осигуряване на качествено обслужване;
Да сте усмихнати и учтиви в комуникацията с клиентите
Приготвяне на кафе и кафе специалитети, фрешове и свежи напитки
Съдействие на клиентите при избор и покупка на напитки и продукти
Следене за наличностите в заведението, изготвяне и подаване на заявки, аранжиране на стоки и продукти
Поддържане на приятна и гостоприемна работна атмосфера
Поддържане на високо ниво на хигиена на работното място
Правилна експлоатация на инвентара в заведението - работа с различни по вид кафемашини, сокоизстисквачки и друго бар оборудване
Ние предлагаме:
Отлични условия на труд
Справедливо възнаграждение
Възможност за изява и професионално развитие
Целогодишна заетост;
Трудов договор
Необходими документи за кандидатстване:
Автобиография
Актуална снимка
Препоръки, ако разполагате с такива
Моля, изпращайте CV и актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.
Уведомяваме Ви, че ще се свързваме само с одобрени по документи кандидати.
Станете част от нашия екип!
Очакваме Ви !

June 10th, 2022

Стара Загора

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм