БАРМАН - БАРИСТА В КАФЕ - СЛАДКАРНИЦА С ОПИТ

Кафе-сладкарница в центъра на София с 10 годишна история. Местоположение: срещу ЦУМ, на изхода на метростанция Сердика.
Описание на длъжността: приготвяне на кафе напитки (кафе, капучино и кафе-специалитети), смутита, фрешове, домашна лимонада. Различни варианти на график.
Ние предлагаме:
• Дългосрочна работа в утвърдена компания
• Фирмено обучение
• Работа на трудов договор, коректно и навременно изплащане на договореното възнагражддение
без скрити удръжки за осигуровки, липси и т.н.
• Отлични условия на труд в екип от млади хора и приятна атмосфера
• Конкурентно и адекватно заплащане, отлично за сектора

Изисквания и отговорности:
• Способност за работа в динамична среда при спазване на фирмените стандарти и правилници
• Енергичност, организираност, отзивчивост в екипната работа с останалите колеги
• Поддържане на високо ниво на лична хигиена и чистота по време на работа
• Предишен опит в притовянето на кафе напитки
• Говорим английски език e предимство

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм