БАГЕРИСТ

Във връзка с разширяване дейността на строителното звено в групата на „Агроблок“ ЕООД търсим да назначим БАГЕРИСТ:
Характеристика на основните задължения:
- Извършва строителни дейности по обектите като управлява JSB багер;
- Извършва подготвителни дейности при изграждане на съответните обекти;
- Отговаря за доброто техническо състояние и изправността на поверената му техника;
- Осъществява отчетност за консумирани ресурси и производителност.
- Познава и спазва изискванията за здравословни и безопасни условия на труд и работа с тежкотоварни машини.
Изисквания:
- Чиста шофьорска книжка;
- Свидетелство за управление на пътно-строителна техника;
- Професионален опит;
- Качествено изпълнение на възложените задачи;
- Коректност и лоялност.
Ние предлагаме:
- Работа в група от фирми с наложено име в агробизнеса;
- Динамична и активна работна среда;
- Перспективна работа;
- Конкурентно възнаграждение;
- Отлични условия на труд.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и актуална снимка.
Данните, които ни предоставяте са лични и подлежат на защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Лясковец

Търговия и Продажби