БАГЕРИСТ НА КОМБИНИРАН БАГЕР

Няма описание

Във връзка със стартиране на нови обекти, фирмата търси да назначи БАГЕРИСТ НА КОМБИНИРАН БАГЕР
Основни задължения:
 Извършва изкопни дейности при разнообразни условия - надлъжни и напречни наклони, криви;
 Извършва изкопни дейности вид траншея тип ВиК и следене на ниво;
 Работи и с предна кофа за зариване и профилиране;
 Изпълнява изкопите, които са зададени точно и прецизно;
 Монтаж и демонтаж на различното оборудване към машината и други подобни;
 Спазва правилата за работа с пътно-строителни машини;
Изисквания за заемане на длъжността:
 Професионален опит минимум 3 години;
 Свидетелство за правоспособност за управление на ПСМ;
 Средно образование;
 Валидно свидетелство за управление на МПС кат. С;
 Умения за работа и на верижен багер ще се считат за предимство;
 Готовност за командировки.
Фирмата предлага трудов договор, редовно и лоялно заплащане.
Кандидатстването става единствено през контактната форма от jobs.bg, като се изпрати подробна автобиография. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Всички представени документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пазарджик

Шофьори, Куриери