Асистент в онлайн магазин

Няма описание

Ние сме търговска верига, специализирана в търговията с мебели и търсим асистент за нашия онлайн магазин с място на работа в гр. Враца
Основни отговорности:
• Актуализиране на продукти, цени, снимков материал, класификации и информация за продуктите;
• Създаване на уникални по съдържание текстове и продуктови описания за продуктите в сайта;
• Комуникация с доставчици и други партньори
Изисквания:
• Отлична езикова грамотност – граматика, правопис, пунктуация;
• Креативно мислене;
• Отлична компютърна грамотност;
• Силни организационни умения.
Ние предлагаме:
• Отлично възнаграждение с трудов договор на пълен работен ден;
• Възможност за професионална израстване;
• Начално фирмено въвеждащо обучение;
• Служебен компютър и телефон.
Ако позицията представляват интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Враца

Търговия и Продажби