АСИСТЕНТ УПРАВЛЕНИЕ НА КАТЕГОРИЯ - Mr.Bricolage

Марката „Mr.Bricolage” е позната в България вече 22 години, от отварянето на първия магазин в София. Той е и първият магазин в България от модерната търговия за стоки „Направи си сам”. Днес, в осем от най-големите градове в страната - София, Пловдив, Варна, Благоевград, Бургас, Плевен, Русе и Добрич, успешно работят 11 модерни магазина „Mr.Bricolage”. Над 650 специалисти с разнообразен опит и компетенции ежедневно подпомагат клиентите ни да направят най-добрия избор за обновяването и поддържането на своя дом и градина. Магазините се управляват от акционерно дружество „Доверие-Брико”. „Доверие-Брико“ е място за хора, които обичат да общуват и черпят вдъхновение от ежеминутния контакт с клиентите и колегите си, хора, които търсят и приемат професионални предизвикателства, мислят за себе си в дългосрочен план и се отдават на работата си и времето с приятели. Ние осигуряваме реални възможности за израстване и се стремим да подпомогнем всеки служител да работи върху усъвършенстването си, като повишава образованието и квалификацията си и следва целите си за развитие, фирмените цели и професионалните си ангажименти.

За екипа на Търговска дирекция в Централен офис на Mr.Bricolage търсим да назначим Асистент Управление на категория

Какви са основните отговорности на Асистент Управление на категория:

  • Оперативно управление в SAP на база данни с доставчици и продукти – създава, променя и премахва продукти в системата, актуализира цени, поддържа актуални покупните условия;

  • Комуникация и кореспонденция с фирмите-доставчици /оферти, информация, документация, снимки и текстове за продуктите/;

  • Комуникация с магазините и другите отдели във връзка с оперативната работа;

  • Планиране на доставките на стоки за магазините;

  • Изготвяне на поръчки към доставчиците на стоки и проследяване на изпълнението им;

  • Изготвяне на справки и анализи по зададени параметри;

  • Организиране и подреждане на текущата документация;

  • Участие в срещи с доставчици и посещение на изложения.

Изисквания към кандидата:

  • Минимум една година опит на подобна позиция, препоръчително в търговски вериги, специализирани магазини или доставчици;

  • Задълбоченото познаване на продуктите от сектора  "направи си сам"

  • Да имате умения за работа със SAP;

  • Да имате добри компютърни умения (MS Office; Excel);

  • Да имате много добри умения за организиране на работата;

  • Да имате добре развити умения за общуване и работа с хора;

  • Владеене на английски език (работно ниво);

  • Завършено висше образование с икономически или технически профил е предимство.

Ние Ви предлагаме:

  • 2000 лв. брутно възнаграждение;

  • Бонуси за постигнати резултати;

  • Ваучери за храна на стойност 150 лв;

  • Възможност за работа от вкъщи;

  • Отлични възможности за професионално и кариерно развитие;

  • Динамична и предизвикателна работа;

  • Допълнително здравно осигуряване;

  • Преференциални условия при ползване на спортна карта;

  • Допълнителен почивен ден за рождения ви ден.

Ако искате да се присъедините към нашата компания и се интересувате от позицията, моля, изпратете подробна автобиография.

Моля, имайте предвид, че ще поканим за интервю само кандидатите, одобрени по документи.

Гарантираме, че личните данни на кандидатите се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни само за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби