АСИСТЕНТ ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР

Няма описание

Кетен ООД е българска търговска компания. Разпознаваем е с марките: Mühler, Hоma, Diplomat, Brabantia, Tescoma и др., и онлайн магазин Reno. От създаването ни през 2005 година до сега, сме сред водещите български вносители и дистрибутори на домакински продукти в няколко големи категории. Успешно развиваме собствените ни марки и марките на нашите партньори. Работим с всички канали на търговия и доставяме до всяка точка на страната и извън нея. Директната ни работа с фабрики по целия свят, във връзка с асортимента на собствените ни марки и сервизирането на цялата ни продуктова гама, ни прави предпочитан партньор на много български и международни търговци на едро и дребно.
Във връзка с разширяване обема на работа, стартираме процедура по подбор за позицията:
АСИСТЕНТ ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР.
Ако Вие сте млад и отговорен човек, който търси мястото си и е амбициран да усвоява нови знания, ползвате свободно английски език и сте компютърно грамотен, непременно кандидатствайте по нашата обява!
Основни изисквания:
• Отлично владеене на Excel;
• Умения за работа с голям брой номенклатура;
• Свободно ползване на английски език с оглед ежедневна комуникация.
Отговорности и задължения:
• Подпомага цялостната дейност на Продуктов мениджър;
• Участва в преговори с международни доставчици и партньори;
• Подпомага търговския екип за постигане на поставени цели.
Ние предлагаме:
• Обучение на цялостен цикъл на работа;
• Професионално, приятно и перспективно ангажиран работен ден;
• Готин екип, удобен транспорт, места за паркиране, все още без зона ;) в кв. Левски Г. :)
Сключва се трудов договор по българското законодателство с Кетен ООД.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Уведомяваме Ви, че с изпращането на кандидатурата Ви по нашата обява, тя ще бъде обработвана и съхранявана единствено за целите на подбора. При въпроси, свързани с Вашите лични данни, моля пишете ни на нашия имейл и ние ще Ви отговорим в най-кратки срокове.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери