Асистент Мениджър (junior project manager)

Няма описание

Приорити ООД е развиваща се компания, която успешно управлява редица проекти в различни бизнес сфери, свързани най-вече с онлайн търговия.
*** Компанията е отделно дружество от Приорити Консултинг ООД и дейността е в различнаа сфера.
Разширяването на дейността на компанията в чужбина открива възможност да присъединим към екипа на националния офис силно мотивиран, организиран, готов да учи и да се среща с нови хора млад професионалист като „Асистент мениджър“ със следните отговорности:
Отговорности :
- Организира и координира административните и спомагателни дейности по различните проекти
- Отговаря за входяща и изходяща комуникация и обработка на документи;
- Участва в изготвяне на запитвания и оферти към контрагенти и доставчици по различните проекти;
- Контролира подредеността/съхранението на цялата документация ;
- Работи с първична счетоводна документация
- Следи и поддържа актуална информацията за отделните бизнеси в профилите им в отделните социални мрежи;
Изисквания и необходими умения :
- Висше образование - с предимство икономика, бизнес мениджмънт, маркетинг
- Отлични организационни умения
- Много добра комуникативност
- Отлична компютърна грамотност – MS Office, Internet, Социални мрежи (Facebook, Instagram)
- Опитът на подобна позиция ще се счита за предимство
- Отлично владеене на английски език
- Други езици са предимство
Изключително важни качества, които се приемат за предимство са:
* Положителен подход към работата с хора;
* Самоинициативност;
* Лоялност и стремеж към развитие;
Ние Ви предлагаме
- Трудов договор на 8 часов работен договор;
- Възможност за гъвкаво работно време;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Динамична и организирана работна среда;
- Обучение и помощ при срещане на трудности в работния процес;
- Възможност за работа по реални задачи и проекти от ден първи ;
- Ключови роли в развитие на проекти по проекти в зависимост от интереса ви.
Само одобрените кандидати ще бъдат повикани на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности