ПАНАИРНИ И КОНГРЕСНИ РЕЗЕРВАЦИИ-ДМК ЕООД / FCR Adventures & Sport logo

Агент туроператорска дейност

“ПАНАИРНИ И КОНГРЕСНИ РЕЗЕРВАЦИИ – ДМК” ЕООД (www.fcradventures.com) е регистриран туроператор с две основни направления в своята дейност: делови туризъм и ваканционен туризъм.В отдел „Мeeting, Incentives, Conferences, Events” (MICE) работи екип от специалисти с дългогодишен опит в реализирането на конгресни и конферентни прояви, семинари, фирмени презентации и промоции, обучения, тимбилдинги, изложби, протоколни прояви и концерти. Наши корпоративни клиенти са над 100 български фирми и обществени организации от всички сфери на стопанския живот.Отдел „Обслужване на корпоративни клиенти” осигурява хотелско настаняване, самолетни билети, визови услуги, транспортни услуги и рент-а-кар, застраховки и всичко останало, необходимо за реализирането на едно успешно бизнес пътуване в България и по света.Отдел „Ваканционен туризъм” предлага собствени туристически продукти до дестинации в целия свят, почивки и ваканционни пакети, самолетни билети, транспортни услуги, групови и индивидуални пътувания, СПА и уикенд пакети. Наши основни партньори са регионалните офиси на най-големият азиатски туроператор Japan Travel Bureаu - синоним на професионализъм, надежност и коректност.Да управляваме конкретна дестинация или събитие, за нас означава да предложим на своите клиенти многообразие от възможности, комплексни решения, индивидуален подход, оптимизация на бюджета, консултиране, активна предварителна подготовка и прецизна реализация на всяко мероприятие.

"Панаирни и конгресни резервации - ДМК" ЕООД е туроператор, развиващ успешно деловия и ваканционен туризъм вече 18 години. За офиса ни в София, търсим нов член на нашия екип, с минимум 3 годишен опит в сферата на изходящия туризъм.
Основни задължения на длъжността:
- Подготовка и продажба на готови или индивидуално създадени туристически пакети и услуги;
- Генериране на резервации, промени и анулации по тях;
- Издаване на самолетни билети;
- Изработване на ценови оферти;
- Цялостна комуникация с клиентите - приемане и обработване на запитвания по телефон, имейл и попълване на съпътстващите документи;
- Поддържане на професионален контакт и любезно отношение към клиентите и партньори;
- Поддържане и актуализиране на информацията във фирмения сайт.
Изисквания към кандидата:
∙ Минимум 3 гошен опит в изходящия туризъм за дестинации извън Европа;
∙ Отлично владеене на английски език (всекидневно общуване);
∙ Компютърна грамотност (Windows и MS Office) и боравене със социални мрежи – Facebook и др.;
∙ Желание да се справяте с разнообразни задължения, степенувайки ги по важност и спешност;
∙ Коректност и лоялност при изпълнение на служебните задължения;
∙ Добра работа в екип, отговорност и дисциплина.
Ще имате предимство, ако:
∙ сте завършили курс за работа с резервационни системи за продажба на самолетни билети;
∙ сте завършили висше образование в сферата на туризма;
∙ имате връзки и познанства с агенции от България и партньори чужбина;
∙ имате шофьорска книжка
Ние предлагаме:
∙ Динамична и интересна работа в утвърден туроператор;
∙ Приятелска работна среда в екип от млади професионалисти, готови да споделят опита и познанията си;
∙ Модерен офис в кв. Лозенец;
∙ Система от бонуси.
Ако нашето предложение ви интересува, моля изпратете:
- актуална автобиография на български или английски език;
- снимка;
- мотивационно писмо;
- сертификат за завършено ниво на обучение по английски език, ако разполагате с такъв.
Ще бъдат разглеждани само кандидати с опит в изходящия туризъм, а на интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи.
Конфиденциалността на всички, проявили интерес към обявата, е гарантирана.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм