АДМИНИСТРАТОР/КА

Adella Boutique Hotel търси да присъедини към екипа си енергичен и отговорен човек на длъжност администратор/ка.
Задължения:
- Посрещане и настаняване на гостите на хотела;
- Регистрация и оказване на необходимото съдействие на гостите;
- Резервации, съдействие при промяна или анулиране на хотелски резервации;
- Правилно и своевременно попълване на регистрите;
- Следене на графика за освобождаване на стаите;
- Начисляване, следене и приключване на сметки, издаване на фактури за основни и допълнителни услуги;
- Изготвяне на отчети и отчитане на касова наличност;
- Поддържане на връзка и предоставяне на информация на останалите звена в хотела;
- Приемане на телефонни обаждания, води кореспонденция по мейл за заявки и информиране на гостите за предлаганите допълнителни услуги;
Изисквания:
-Добро владеене на английски език;
-Умение за работа в екип;
-Внимание към детайлите;
-Отговорно отношение към работния процес;
-Приветливост, любезност и отзивчивост към всеки клиент;
Ние предлагаме:
-Коректно заплащане;
-Работа в стабилна и коректна компания;
-Трудов договор;
-Работно време по график;
-Приятна работна атмосфера, в екип от млади и динамични хора;
Предишен опит не се изисква.
Моля изпращайте подробна автобиография, придружена с актуална снимка!
Благодарим Ви, че кандидатствахте при нас, документите Ви ще бъдат разгледани с внимание и при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм