МЕДИКО-ДИАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ - РУСЕВ ЕООД logo

Администратор в медицински център

“МЕДИКО-ДИАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ - РУСЕВ“ ЕООД е дружество с ограничена отговорност,  регистрирано в гр. Пловдив през 2002 година, със седалище и адрес на управление в гр.Пловдив, ул. „Средец” № 91.Основната дейност на дружеството е медико-диагностична лаборатория за образна диагностика. Дейността се осъществява в шест самостоятелни лаборатории в градовете : Пловдив , София , Бургас , Варна  , Хасково и Плевен

„Лаборатории Русев“ е най-голямата частна компания в България, включваща в себе си медико-диагностични центрове за образна диагностика, намиращи се в най – големите градове на страната, като по този начин са на разположение на пациентите от всички здравни региони.
С гордост може да отбележим, че „Лаборатории Русев“ използват най-високо технологична и качествена апаратура на немския лидер в тази област Siemens Healthineers и работи с едни от най-добрите специалисти в сферата на образната диагностика.
Медицински център за образна диагностика ,,Лаборатории Русев" търси да назначи
Администратор.
Описание на позицията :
- Отговаря на входящи обаждания, получени в медицинско заведение
- Информиране на клиентите за услугите на медицински център
- Записва и координира преминаването на пациенти в медицинско заведение
- Поддържа електронен регистър на пациентите
- Организира обмена на необходимата информация в рамките на екипа на лечебно заведение
- Регистрация на първична медицинска документация
- Следи за надлежното издаване на документи
- Поддържане на клиентска база
- Разплащателни и парични операции
- Съставяне на отчетна документация
- Взаимодействие със застрахователни компании
Изисквания за заемане на длъжността:
- Компютърна грамотност;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Владеене на английски език;
- Медицинско образование и опит в работа на регистратура в лечебно заведение са предимство.
Необходимо е да знае:
- Нормативни актове, регулиращи дейността на лечебните заведения ;
- Основни услуги на медицинско заведение, включително ценова листа и технологии, използвани за това;
- Работа с офис оборудване, комуникации и касови апарати, както и специализирани компютърни програми;
- Правила за подготовка и отчитане на лечебно заведение, формата на счетоводните документи.
Ние Ви предлагаме:
- Работа в посветен екип от професионалисти;
- Възможност за професионална реализация в организация с високи стандарти;
- Професионално уважение и колегиалност.
- Трудов договор и осигуровки в съответствие с българското законодателсво.
- Сигурно и редовно заплащане;
В случай, че проявявате интерес към позицията, моля да изпратите CV с актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности