Администратор в бизнес сграда с хотелска част

Изисквания:
- умения за работа с клиенти;
- умения за работа в екип;
- представителен външен вид;
- предимство е умението за работа със софтуер CLOCK;
- позицията е подходяща и за кандидати с малък опит, но с предимство са тези, които имат минимум 1 година стаж.
Задължения:
- организира и управлява цялостната дейност свързана с позицията;
- осигурява висок стандарт на обслужване на клиентите- бързо, вежливо и компетентно посрещане, настаняване и изпращане на гостите, както и ефективни и точно обслужване по време на техния престой;
- предоставяне на коректна информация;
- координира действията на рецепция с другите отдели и звена;
- работи за постигане на фирмените цели.
Предлагаме:
- трудов договор;
- атрактивно заплащане съобразено с опита;
- работно облекло;
- дългосрочна работа в реномирана компания;
Документи за кандидатстване:
- автобиография;
- актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм