АДМИНИСТРАТОР

Няма описание

Melia Hotels International е една от най- големите европейски хотелски компании, с повече от 350 хотела в над 40 страни по света. Ние, в хотел Melia Grand Hermitage, пренасяме духа на Melia Hotels International в България и се грижим ваканцията на нашите гости да се превърне в запомнящо се изживяване. Ценим човешките и професионални качества. Работим заедно, за да израстнем в компания, която е световен лидер в сферата на предлагане на туристически услуги.
За сезон 2022 търсим да назначим мотивирани и отговорни хора, търсещи развитие, които да се присъединят към нашия екип в хотел „Melia Grand Hermitage“ на следната позиция:
Отговорности:
• Посреща, настанява и регистрира гостите на хотела;.
• Грижи се и удовлетворява исканията на гостите, проявявайки максимална грижа чрез ефективно и учтиво обслужване според стандартите на хотела;.
• Следва фирмените стандарти, процедури за настаняване и финансова политика;
• Познава отлично туристическият продукт и операционната система, използвана в
хотела;
• Владее процедурите по отношение посрещането, регистрирането, настаняването и изпращането на гостите;
• Посреща гостите на хотела с усмивка и подходящ поздрав, спазвайки възприетата фразеология;.
• Следи за правилното водене на регистърните и касовите книги и точното записване на данните от документите за самоличност на регистрираните гости;.
• Приема заявките и предоставя исканата от гостите на хотела информация по отношение на предлаганите допълнителни услуги;
• Отговаря за качеството и нивото на обслужване, като спазва стриктно професионалния етикет при общуване с гостите на хотела.
ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:
• Владеене на английски език на отлично ниво;
• Владеене на немски или френски език е предимство;
• Предишен опит в хотелиерството или на сходна длъжност ще се счита за предимство;
• УСМИХНАТА и ПОЗИТИВНА личност;
• Внимание към детайлите;
• Изключително добре развити комуникативни умения;
• Вежливо и търговски ориентирано поведение към клиентите;
• Енергичност;
• Инициативност и отговорност;
• Умения за самостоятелна и екипна работа;
• Лоялност, дискретност и съобразителност.
Какво предлагаме НИЕ:
• Придобиване на опит в 5* хотел от водеща хотелска верига;
• Атрактивно и конкурентно възнаграждение;
• Конкурентен социален пакет, осигурени храна и транспорт, настаняване при необходимост; униформено облекло;
• Възможност за професионално развитие;
• Динамична работна среда;
• Обучения.
Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете детайлна автобиография и актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат потърсени за интервю.
Вашата информация е строго защитена от Закона за защита на личните данни и ще бъде използвана само за нуждите на този подбор на кадри.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм