Администратор Рецепция

"HR-Consultant" е компания основана за да служи като мост между търсещите и предлагащите работа. Повече от агенция за подбор на персонал, нашата мисия е да помогнем на всеки търсещ работа, да открие своето мечтано работно място, при достойни и удовелетворяващи го условия. Ние вярваме, че всеки заслужава да работи с усмивка и да се чувства щастлив на работното място! Именно за да можем да гарантираме това, ние работим единственно с доказали се фирми, които също като нас, зачитат работната амосфера и ценят своя персонал.

"HR-Consultant" специализира в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор на персонал. Към момента, за наш клиент търсим да назначим отговорен и позитивен човек на позиция „Администратор рецепция“ в хотел.
Компанията предлага:
• Пътни разходи за сметка на работодателя
• Отлично твърдо възнаграждение
• Осигуровки на реална заплата
• Увеличение на заплатата
• Работи се 2х2 - 12ч смяна
• Работа в малък хотел
• Обяд, кафе и вода
Основни задължения на длъжността :
-Посрещане и настаняване на гости
-Правене на резервации, отговаряне на запитвания
-Координация на работата с камериерките (през Вайбър)
-Желателно да имате опит със софтуер „Clock EVO“ или друг
Нашите изисквания:
-Готовност за работа от 08:00-20:00 ; 2х2 дни
-Желателно е да имате шофьорска книжка
-Добро ниво на говорим английски език
-Позитивна и усмихната личност
***Заплащане 1546.44 лева при 15 работни дни, с възможност за допълнителни дни и доход към тази заплата***
Хотелът се намира на източния склон на Витоша, по средата между двата лифта, които започват от кв. Симеоново и от кв. Драгалевци, на 20км от центъра на София. Последна спирка на автобус 66. Ще се свържем с одобрените кандидати!
HR-Consultant притежава лиценз от Агенция по заетостта № 3294/11.03.2022.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности