Администратор онлайн магазин/ контент администратор

Резултатите са важни, както и вашето време, така че нека ви помогнем да изградите продуктивна, ангажирана работна сила, която да поддържа вашата компания да върви целеустремено напред.Инвестирахме много в разработването на обширна база данни от специалисти, която съчетана с професионалните познания на нашите експерти, гарантира, че можем да намерим правилното попълнение във вашите екипи.Независимо дали търсите един човек или цял отбор по проект и независимо дали вашите нужди са временни или постоянни, ние можем да ви свържем с квалифицирани специалисти в областта на счетоводството и финансите, технологиите, маркетинга, правото, човешките ресурси и администрацията, производството.Доверете се на нашия професионализъм, а в отговор на това ще получите възможно най-добрите кандидати и бъдещи служители, с които да покорявате върховете на успеха.

Наш клиент, водеща онлайн ритейл компания, търси да назначи за проект:

Основни задължения:

• Въвеждане на продукти, цени и текстове
• Проверка на спецификациите на продуктите
• Превод на технически спецификации (имена на продукти, описания, характеристики) от английски на български език
• Съвместна работа с търговските екипи в компанията за валидиране на продуктите

Изисквания:

• Отлично владеене на български език
• Английски език
• Много добра компютърна грамотност и Microsoft Office
• Умения за работа в екип
• Комуникативни умения
• Внимание към детайлите и възможност за спазване на сроковете

Какво предлага компанията:

• Възможност за постоянен договор след изтичане на проекта
• Основна заплата + атрактивна бонусна схема
• Ваучери за храна
• Възможност за работа от вкъщи
• Спортна карта с намаление
• Да бъдете част от лидера на онлайн пазара
• Възможност за развитие в голяма компания
• Възможност за работа с най - новите технологии

Предимство би било:

• Опит на подобна позиция или в онлайн магазини

Ако сме предизвикали вашия интерес, моля изпратете ни автобиография за кандидатстване

Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
ЕЙЧ АР БЪЛГАРИЯ (Регистрация в МТСП No 3211)

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности