Администратор офис

Няма описание

Фирма Топ Трейд 1 ООД , Търговско Представителство на Еконт Експрес ЕООД търси да назначи служител за свой офис.
Основни задължения:
- работа на рецепция с клиентите на компанията по доставянето или приемането на куриерски пратки в офиса на фирмата;
- консултиране относно условията, цените и допълнителните услуги които могат да използват клиентите;
- отговаря за коректното и точно попълване на транспортните документи придружаващи всяка пратка;
- работи с финансови средства, фактури, касов апарат и отчитане на дейността чрез специализиран софтуер на Econt Express;
- логистична организация на импорт/експорт пратките за деня;
- спазва законовите изисквания свързани със сигурност, здраве и безопасност при работа.
Изисквания към кандидата:
- уравновесеност и клиентски ориентирано поведение;
- добра компютърна грамотност;
- диплома за завършено средно образование
- способност за ефективна работа в динамична среда;
- високо чувство на отговорност към работата и желание за развитие;
-отлични комуникативни умения;
-умения за анализ и вземане на решения, за поемане на отговорност.
Предимство за кандидата:
- умения за работа в екип;
- отговорност;
Ние предлагаме:
- сигурност и стабилност, гарантирани от ясните и точни правила за работа;
- начално обучение и повишаване на квалификация;
заплаща се от работодателя
Необходими документи за започване на обучение и назначаване:
- Копие от диплома за завършено Средно образование
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.
Ще се свържем само с кандидати, изпратили пълния набор от документи и одобрени от нас.

June 10th, 2022

Стара Загора

Административни, Офис и Бизнес дейности