Администратор на недвижими имоти

Няма описание

Инвестиционна компания с дългогодишен опит в сферата на строителството и недвижимите имоти, търси да назначи Администратор на недвижими имоти собственост на компанията.
Във връзка с динамичното развитие на компанията и стартирането на няколко нови инвестиционни проекта в гр. Варна, компанията набира амбициозни, позитивни и комуникативни хора с желание за кариерно развитие в сферата на недвижимите имоти, строителството и инвестициите.
Какво ще очакваме от Вас?
• Инициативност, организираност, желание и мотивация за работа и постигане на високи резултати;
• Възможности за организиране и провеждане на срещи, огледи и преговори с потенциални купувачи.
• Желание за динамична работа с клиенти;
• Комуникативност и добра компютърна грамотност;
• Опит на подобна длъжност е предимство, но не е задължителен;
• Лоялно и отговорно поведение, коректност във всички професионални контакти.
Вашите отговорности:
• Работа с наличните, собственост на компаниоята недвижими имоти;
• Водене на кореспонденция с клиенти и партньори на компанията;
• Осъществяване на огледи на собствени имоти за продажба и наем
• Изготвяне и организиране на необходимите документи за имотите и комуникация с общински и държавни органи и служби;
Ние Ви предлагаме:
• Фирмено обучение и работа в модерен офис, разположен в централната част на Варна;
• Собствено работно място, служебен телефон, компютър;
• Мотивиращо възнаграждение
• Възможност за професионално развитие и успешна кариера.
За да кандидатствате за обявената от нас позиция, моля, изпратете ни Вашата автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите на кандидатите ще бъдат разгледани при гарантирана конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности