Администратор Клинични Изпитвания

Няма описание

Администратор
Търсим Администратор Клинични изпитвания.
ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ :
• Водене на делова кореспонденция по e-mail и телефон (предимно на английски език);
• Работа с офис техника / обработка на документи;
• Обработва информация, отговаря за конфиденциалността й и поддържа сигурността на
документите и архива;
• Следи за навременното изпълнение на поставените задачи;
• Създава работни приоритети, стриктно спазва всички срокове и процедури;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с дейността;
• Организиране на срещи, пътувания и събития;
• Изготвяне на преводи;
• Възможност за командировки извън страната.
ВАШИЯТ ПРОФИЛ :
• владеене на английски език (писмено и говоримо);
• владеене на MS Office
• отлични организационни умения и способност за изпълнение на функциите при минимален контрол
• мотивирано желание за работа
• ориентация към детайлите
• отлични комуникативни умения, мотивация и ефективност;
• дисциплинираност и отговорност при изпълнение на поети ангажименти;
• умения за работа в екип в динамична среда;
• шофьорска книжка категория В.(незадължително)
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ :
• работа в млад и динамичен екип;
• добро възнаграждение, което подлежи на повишаване при показани резултати в работата;
• възможност за развитие и придобиване на нови умения и квалификации;
• отлични условия на труд, както и постоянен трудов договор.
Кандидатите, проявяващи интерес към предложението да изпратят:
* автобиография;
* актуална снимка;
* мотивационно писмо;
Конфиденциалността и защитата на личните данни е гарантирана.
Ще бъдат разгледани само кандидатурите, отговарящи на посочените изисквания и ще се свържем само с одобрените кандидати. Решава се тест за определяне на нивото на Английски.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности