Администратор

Хотел в Свети Влас търси да назначи човек на позиция АДМИНИСТРАТОР - РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА
Основни отговорности за позицията:
- Посреща и настанява гостите на хотелския комплекс в съответствие с фирмените стандарти.
- Води необходимата документация, начислява услуги, приключва хотелски сметки и др.
- Обслужва и обгрижва качествено гостите по време на целия им престой.
- Предоставя пълна информация във връзка с предлагания хотелски продукт, а също и допълнителна информация.
- Приема оплаквания и ги свежда до знанието на ръководителя на отдела.
- Осъществява непрекъснат контакт с останалите отдели и др.
Нашите изисквания към кандидатите:
- компютърна грамотност
- умение за работа в екип, позитивизъм, отзивчивост;
- комуникативност
- гъвкавост, отговорност, организираност;
- лоялност към работодателя.
- опита не е задължителен
Ние осигуряваме:
- Коректни трудови отношения
- Атрактивно и мотивиращо заплащане;
- Обучение, съгласно изискванията и стандартите на хотела
- Отлични условия на труд;
- Смени на 8 часа дневни
- Осигурена безплатна квартира или настаняване в хотела за служителите и изхранване
Ако позицията провокира Вашия интерес, можете да кандидатствате чрез изпращане на актуална автобиография със снимка.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.

June 10th, 2022

Свети Влас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм