Администратор

Няма описание

Във връзка с предстоящия туристически сезон 2022 Ефект Алгара Бийч Клуб Хотел, част от реномираната верига Effect Hotels, търси да назначи мотивирана личност на позиция Администратор.
Основни отговорности:
• Посрещане, настаняване и обслужване гостите в съответствие със стандарти на хотела.
• Следене и извършване на плащания
• Предоставяне пълна информация на гостите на хотела относно предлагания продукт
• Приема и обработва индивидуални запитвания и оплаквания на гостите на хотела, свежда ги до знанието на съответния ръководител
Изисквания:
• Английски език - говорим и писмен
• Знанието на немски и/или румънски език ще се счита за предимство
• Умения за работа в екип
• Познания по хотелски софтуер Clock Evolution
• Предишен опит на същата или подобна позиция ще се счита за предимство
Ние предлагаме:
• Мотивиращо възнаграждение
• Възможност за работа в млад и амбициозен екип
• Възможност за кариерно развитие в реномирана хотелска верига
• Настаняване в хотела или осигуряване на транспорт
• Осигурено изхранване и униформено облекло по време на работа
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ни изпратете CV с актуална снимка и телефон за контакт през формата в сайта.
Всички, одобрени по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм